w

Najlepsze Sztosy od RAW Rolling Papers by Dr Ziółko

Często klienci przychodząc do sklepu Dr Ziółko pytają nas – jakie macie najbardziej kozackie bletki? – my na to, że jest kilkanaście świetnych propozycji, rzecz gustu – wiadomo. Ale gdy przychodzi nam wskazać absolutnego faworyta, to na cały głos, z płuca niezanieczyszczonego niepotrzebnymi substancjami – mówimy RAW BLACK!

RAW Black

Jeżeli cenisz sobie w bibułkach to, ze podczas palenia Twojego ulubionego stuffu nawet nie wyczuwasz, że ta bletka tam jest i do tego wolno się spala, to nie wypada wręcz nie przetestować tej propozycji od RAW Rolling Papers.

Jeżeli nie czujesz się mocny w kręceniu jointów albo dawno nie paliłeś i chcesz krzyknąć „I’m back Bi*ches!” z dobrze skręconym lolkiem w ręku, to koniecznie sprawdź RAW CONE w wersji Classic i Organic. W opakowaniu są trzy sztuki, więc nawet jak coś schrzanisz dwa razy, to masz jeszcze szansę zajarać”

RAW Cones

„-Ty ziomek jest piątek, dawaj skręcimy takiego długiego skurczybyka” – takie słowa można usłyszeć na wielu polskich osiedlach i w wielu polskich domach i tu pojawia się RAW ROLLS ORGANIC. 5m bibułki slim i do tego papier konopny – Kozak Mordeczko, kręć! – tak brzmi standardowa odpowiedź.
Dla wygodnych, jest także gotowy mega CHALLANGE CONE, który pomieści nawet 50g Twojego ulubionego suszu.  

A jeśli w sobotę wybierasz się na imprezę, możesz zapomnieć o paleniu z wiadra! Jeżeli chcesz zrobić piorunujące wrażenie na ziomeczkach – wypróbuj ustnik TRIDENT RAW.

Trident RAW

W piękny drewniany trójnik możesz włożyć trzy gotowe lolki i odpalić je jednocześnie. Jeśli to będzie za mało jest też 5 ramienny ustnik dla najmocniejszych zawodników!

Produkty RAW w sklpeach Dr Ziółko >>

Wszystkie powyższe sztosy oraz wiele innych od RAW znajdziesz na www.drziolko.pl oraz w sklepach stacjonarnych w Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Katowicach, Bytomiu i wkrótce w Twoim mieście.

Olej CBD – hit czy kit?

Gratisy od GanjaFarmer