w

Gratisy od GanjaFarmer

Ty decydujesz co dostaniesz. Masz do wyboru całą pulę różnych nasion najwyższej jakości oraz gadżety z firm konopnych. Zawsze staramy się żeby było w czym wybierać. Gratisowe produkty wybierzesz w koszyku.

2 nasiona za każde 100zł

Najlepszej jakosci darmowe nasiona feminizowane. Nasiona które oferujemy jako gratis do zamówień to oryginalne produkty w oryginalnych opakowaniach. Za każde wydane 100zł dostajesz 2 gratisy które możesz sobie wybrać z szerokiej gamy produktów. Wartość jednego nasiona dochodzi nawet do 38zł. W żadnym innym sklepie nie ma takiej oferty jak u Ganja Farmera.

tabela gratisow

To prosta kalkulacja. Za każde wydane 100zł dostajesz 2 darmowe produkty. A i więcej wydasz tym więcej dostaniesz. Czyli np. za wydane 300zł dostaniesz 6 gratisów, za wydanie 500zł – 10 gratisów, a gdy wydasz 800zł to możesz wybrać sobie aż 16 darmowych produktów. I tak dalej, i tak dalej…

Dodatkowo otrzymasz do swojej przesyłki prezent od sklepu w postaci fajnych gadżetów jak ołówek czy zapalniczka, oraz katalogów, ulotek i naklejek z branży konopnej.
*Zdjęcie poglądowe. Zawartość może odbiegać delikatnie od przedstawionej powyżej.

Darmowa dostawa już od 299zł. Dyskretnie i szybko. Dostarczamy do Paczomatu / Kurierem na adres / do punktu Poczty. Ty wybierasz jak Ci wygodnie.

Kup Teraz

na stronie ganjafarmer.com.pl

Najlepsze Sztosy od RAW Rolling Papers by Dr Ziółko