w

Chciał zapłacić marihuaną w McDonald’sie. Został zatrzymany!

Pewien mieszkaniec Florydy został zatrzymany przez policję podczas próby zapłaty marihuaną za zamówienie w znanej sieci fastfood – McDonald’s.
Mężczyzna stwierdził, że cała sytuacja była żartem, jednakże było to mało przekonywujące dla policjantów i nie został potraktowany jak żartowniś.

Całe zdarzenie miało miejsce w pewną niedzielę w porcie St. Lucie na Florydzie, gdzie pewien mężczyzna złożył o godzinie 2 w nocy zamówienie w lokalnej restauracji McDonadl’s. Klient po podejściu do sprzedawcy by odebrać jedzenie i zapłacić postanowił zaoferować mu torbę zioła zamiast pieniędzy.

Niestety wymiana barterowa nie spodobała się pracownikowi sieci i odrzuciwszy jego ofertę powiadomił od razu po jego wyjściu policję.

Wezwana na miejsce policja została poinformowana o wyglądzie mężczyzny i modelu samochodu, jakim się poruszał.

Podczas zbierania zeznań nagle pod Drive Thru podjechał dokładnie ten sam pojazd – czterodrzwiowy Pontiac – z tym samym mężczyzną za kierownicą. Próbował on złożyć kolejne zamówienie, tym razem jednak bez żadnych propozycji rozliczeń w marihuanie.

Policjanci od razu udali się do samochodu, aby zidentyfikować kierowcę. Okazał się nim 23-letni Andrew Gallagher. Wyczuli oni ponadto silny zapach marihuany pochodzący z jego pojazdu.

Podczas przeszukania znaleźli 11 gramów marihuany w posiadaniu Andrew’a. W rezultacie został on aresztowany pod zarzutem posiadania poniżej 20 gramów i dodatkowo prowadzenia samochodu pod wpływem używki.

Mamy nadzieję, że wymiar kary będzie jednak łagodny z uwagi na bardziej humorystyczny aspekt zdarzenia niż faktyczne zagrożenie dla społeczeństwa..

Mike Tyson – „Paliłem marihuanę przed walką z Gołotą”

Obowiązkowe narko-testy we wszystkich Polskich szkołach?